Úvod » COVID-19 - režim

COVID-19 - režim

Vážení zákazníci,

provoz našeho e-shopu zůstává i v této mimořádné situaci bez omezení. Využíváme všechna dostupná preventivní opatření k ochraně naší i našich zákazníků.

Dílčí opatření jednotlivých spedic jsou následující:

Zásilkovna
 „Myslíme na bezpečí našich zákazníků, proto jsme se rozhodli s účinností od 14. března s okamžitou účinností přijímat na našich výdejních místech v České a Slovenské republice pouze bezkontaktní platby, tj. platby kartou a další způsob bezkontaktní platby chystáme v následujících hodinách.“


Česká pošta

Česká pošta stále funguje, jak jste zvyklí, pouze uzavřela některé ze svých provozoven, seznam uzavřených provozoven naleznete zde:
https://www.ceskaposta.cz/-/seznam-uzavrenych-provozoven-16-3-2020

 In-Time spedice:

Česká republika funguje normálně,platba na dobírku pouze platební kartou, nebo předfaktura(zaplatíte objednané zboží předem,následně po přijetí uhrady na náš účet Vám zboží odešleme na Vaší adresu-  předání kurýrem- Bezkontaktní doručení) 


Vzhledem k tomu, že v dnešní době musíme maximálně eliminovat kontakt mezi lidmi, zavádí In Time službu Bezkontaktní doručení.  Tato služba spočívá v doručení zásilky příjemci bez toho, aniž by příjemce a kurýr byli v přímém kontaktu.  Služba je podpořena interaktivní avizací příjemcům e-mail a SMS.

Jak to funguje:
  - V den doručení  příjemce zásilky obdrží e-mail a SMS se zprávou obsahující informaci o telefonickém kontaktování kurýra.

- Po obdržení této zprávy, musí příjemce zásilky kontaktovat kurýra a domluvit si s ním místo, kam chcete zásilku uložit.
- Tuto dohodu si  ještě musí s kurýrem potvrdit zasláním SMS zprávy.
- Kurýr  následně zanechá zásilku na určeném místě a pořídí fotografii jako důkaz o předání.


NjQyOT